Dobíjacia vosková LED sviečka Sara, bila, 7,5 x 20 cm

Detailný popis

Sara Rechargeable je romantická sviečka pre príjemné chvíle. Sviečka má rustikálny povrch sviečky a vrch v starožitnom dizajne.

Dynamika plameňa a dizajn sviečky poskytujú autentické a hrejivé svetlo a tiež krásnu hru tieňov na okolie. S Sara Rechargeable môžete vo svojom domove vytvoriť útulnú atmosféru noc čo noc bez toho, aby ste sa museli obávať rizika požiaru alebo zlej vnútornej klímy.

Zapnite a vypnite pomocou diaľkového ovládača Sirius a nechajte svoje svetlá horieť úplne bez obáv. Pomocou diaľkového ovládača si ľahko nastavíte, ako dlho majú vaše svetlá svietiť. Sviečky majú dobu horenia až 140 hodín, kým ich treba nabiť na nabíjacej stanici DecoPower. Nabíjanie trvá 2-5 hodín a je možné ho dobiť až 500-krát. Vďaka životnosti až 10 rokov je Sara Rechargeable udržateľným riešením.

Diaľkové ovládanie (10000) a nabíjaciu dosku (88820) je nutné zakúpiť samostatne.

 

Dobíjacia vosková LED sviečka Sara, bila, 7,5 x 20 cm

Sara Rechargeable je vytvorená s naším dynamickým plameňom v 3D efekte. Interakcia medzi plameňom a výrezom svetla poskytuje teplé svetlo a príjemnú hru tieňov na okolie. Sviečka je vyrobená z pravej sviečky s rustikálnym povrchom a vrcholom v tvare starožitnosti.
Kód produktu: 80213
Zdroj svetla: LED
Typ batérie: 1 x dobíjacia podložka
Celkový počet LED: 1
Materiál: vosk plast
Vzhľad (farba): biela
Krytie: IP20
Časovač: Áno, s diaľkovým ovládačom-2,4,6 a 8 hod
Výrobca: Sirius
Tlačidlo ON/OFF na výrobku: Ano
Výška v cm: 20
Priemer v cm: 7,5
Možnosť použiť diaľkové ovládanie: Ano
Počet kusov v balení: 1
Animačný program: Ne
Pohyblivý plameň: plastový pohyblivý jazýček
Cena: € 26,99
bez DPH: € 22,49
Dostupnosť: skladom ? Produkt je k dispozícii.