LED sviečky - 3set, mentolová

Novinka
Kód: 20050 Kód výrobcu: 5707310200506
-15 %
Ušetríte:
€ 2,90
€ 18,90
€ 16,00
€ 13,33 bez DPH
Nie je na sklade
Ks

Toto Vás určite dostane! Exkluzívne sety pozostavajúce z troch LED sviečok rôznych veľkostí a rovnakej farby, nadekorujú miestnosť tak, že z nej nespustíte oči.

Detailné informácie

Detailný popis

Jedna sviečka nikdy nestačí! Preto Vám ponúkame set 3 sviečok v rôznych veľkostiach. Sviečka je vyrobená z pravého vosku, osadená LED diódou. To je nová technológia vo výrobe voskových sviečok. Spríjemnite si posedenie s rodinou či priateľmi s voskovými LED sviečkami, ktoré nevydávajú žiadne teplo a žiaria príjemným, teplým bielym svetlom, ktoré vierohodne napodobňuje horiaci plamienok. 

V balení nájdete tri voskové LED sviečky v rôznych veľkostiach - 10, 12,5 a 15 cm. Priemer je pri všetkých rovnaký - 7 cm. Každá sviečka je napájaná dvomi mikrotužkovými batériami (2x AAA), ktoré niesú súčasťou balenia. Krabička na batérie je umiestnená v spodnej časti každej sviečky. Tento set voskových sviečok je mentolovej farby.

V každej voskovej LED sviečke je vstavaný časový spínač, ktorý umožňuje nastaviť čas rozsvietenia na dobu 4 alebo 8 hodín. Po 4 alebo 8 hodinách sa automaticky vosková LED sviečka vypne a rozsvieti sa v tom čase ako ste ju zapli. Vypínač má tri polohy - prvú OFF, druhú 4H a tretiu 8H.

Už nikdy nebudete musieť mať obavy a strach z nesfúknutej sviečky.

Technická špecifikácia

Vzhľad (farba) biela
Priemer v cm 7
Výška v cm 10/12,5/15
Celkový počet LED diód 3
Typ batérie 3x2xAAA
Časovač Áno

Hodnotenie produktu

Produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!

Napíšte hodnotenie
*
*