Tento e-shop využívá cookies

Tento eshop používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analyzácii správanie návštevníkov. Používaním stránok s týmto súhlasíte.

Kvalitné osvetlenie domu

24.08.2018 14:06 Blog
Kvalitné osvetlenie domu

Jedným z dizajnovo najvýraznejších prvkov pri výzdobe nielen rodinných domov je vianočné osvetlenie, ktoré celý dom nádherne rozžiari. Vianočné osvetlenie môže rozžiariť Váš domov nielen v interiéri, ale aj z vonkajšej strany. Medzi najobľúbenejšie prvky vianočného osvetlenia patria svetelné reťaze, cencúle a záclony. 

Svetelné reťaze

Svetelné reťaze je možné použiť k ozdobeniu okien, či zábradlí domu. Taktiež je možné ich použiť pre ozdobenie kontúr striech alebo samotných budov, výkladných skríň obchodov a podobne. Zároveň je to prvok, ktorý sa používa k vianočnému osvetleniu stromčekov. Naše svetelné reťaze perfektne rozžiaria stromček či už v obývačke, alebo vonku na záhrade. Záleží len na Vás a Vašej fantázii. 

Svetelné cencúle 

Vianočné svetelné cencúle dokážu dokonale rozsvietiť vchody, terasy, balkóny, žiarivým svetlom olemujú strechy alebo zábradlia. Dlhodobo obľúbené sú aj preblikávajúce vianočné cencúle (flash efekt), ktoré svojimi dynamickými zmenami osvetlenia zaručene pritiahnu pozornosť. Kúzelná záplava jemného svetla vám umožní sa zasniť a vychutnať si tak pravú atmosféru Vianoc. 

Svetelné záclony 

Svetelné záclony sa hodia pre priestranné objekty, ľahko sa s nimi osvetlia veľké súvislé plochy. Vyznačujú sa perfektnou svietivosťou a vďaka väčšiemu množstvu LED je výsledný efekt skutočne jedinečný. Aj z tohto dôvodu patria vianočné svetelné záclony medzi najobľúbenejšie vianočné osvetlenia pri realizácii väčších projektov.

Všetky naše produkty využívajú technológiu LED. Preto sa naše vianočné osvetlenie vyznačuje veľmi nízkou spotrebou a dlhou životnosťou. Pokiaľ si nakúpite vianočné osvetlenie u nás, budete šetriť životné prostredie aj svoju peňaženku.

Vianočné osvetlenie spraví radosť nielen Vašim potomkom, ale aj Vám samotným. Svetlom umocnená atmosféra Vianoc patrí medzi tie najkrásnejšie chvíle, ktoré môžeme so svojimi najbližšími prežiť.