Tento e-shop využívá cookies

Tento eshop používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analyzácii správanie návštevníkov. Používaním stránok s týmto súhlasíte.

Umelé vianočné stromčeky 2D nebo 3D?

14.09.2017 15:36 Poradňa
Umelé vianočné stromčeky 2D nebo 3D?

Umelé vianočné stromčeky 2D a 3D

Umelé vianočné stromčeky

Umelé vianočné stromčeky si získavajú stále väčšiu popularitu a to nielen vďaka svojej cenovej dostupnosti, ale aj dlhej životnosti - pri správnom zaobchádzaní aj niekoľko desiatok rokov. Ich skladovanie je jednoduchšie než v minulých rokoch. Stromčeky sú vyrobené tak, že z nich zložíte jednotlivé vetvy, takže nie je potrebná veľká krabica.

Umelé vianočné stromčeky 2D nebo 3D?


Rozmýšľali ste, aký umelý stromček kúpiť? Na trhu sa objavujú neustále nové technológie vo výrobe stromčekov a jednu veľmi vydarenú Vám predstavíme.

Keď sa objavili prvé umelé vianočné stromčeky, bolo to niečo neuveriteľné, o čo sa ľudia dosť usilovali, aj keď tieto prvé stromčeky vizuálne nezodpovedali živým stromčekom. V dnešnej dobe plnej vedy a techniky sa darí vytvoriť a vierohodne napodobniť živý stromček vrátane jeho ihličia.

Stromčeky z umelej hmoty boli kedysi a sú vyrábané z PVC (polyvinylchlorid) a ich ihličie bolo a je v prevedení 2D - z diaľky vyzerajú ako živé, ale pri bližšom prezretí a na dotyk, spoznáte, že sú umelé. Tieto stromčeky sú najlacnejším variantom umelých stromov.

Revolučnou technológiou, ktorá dobýva svet , sú stromčeky s 3D ihličím! Ich výroba je zložitejšia, ale celkový dojem je neuveriteľný. Stromčeky sú vyrábané z PE (polyetylén), vďaka ktorému je stromček nielen na pohľad, ale aj na dotyk na nerozoznanie od skutočného. Vášmu domovu prinesú viac života.

Stromčeky z PE sú drahšie ako z PVC, preto Vám prinášame alternatívu, ktorá každého poteší. Na našom e-shope nájdete stromčeky s kombináciou 2D a 3D ihličím. 2D ihličie je umiestňované v strede a 3D ihličie na obvode stromu - vyzerá to opravdivo a vďaka tejto kombinácii dosiahnete maximálnu hustotu.