Tento e-shop využívá cookies

Tento eshop používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analyzácii správanie návštevníkov. Používaním stránok s týmto súhlasíte.

Vianočná výzdoba okien

14.11.2017 15:52 Blog
Vianočná výzdoba okien

 

Jednou z neprehliadnuteľných vecí v čase Vianoc sú aj okná. Okná sú pohľadom do Vašich domovov - hovorí sa, že ako je vyzdobené okno, tak je vyzdobená domácnosť. Opäť existuje mnoho tipov a spôsobov ako si ich v čase Vianoc vyzdobiť. 

Do okien si môžete nainštalovať už stálu svetelnú dekoráciu, ktorú nieje potrebné dozdobovať, pretože sama o sebe je dekoráciou. Túto možnosť ponúkame v našej špecifickej kategórii "Vianočné osvetlenie okien" kde môžete nájsť svetielka a dekorácie už od 6Eur. Môžete sa rozhodnúť pre svetelné závesy, reťaze, menšie retiazky a dokonca si do okien môžete umiestniť aj vločky alebo hviezdy s priemerom až 65cm. Naše dekorácie pôsobia v oknách decentne, vkusne a prevažne vianočne. 

  svetlný záves hobby line

 

Ďalšími elegantnými prkvami sú malé dekoračné retiazky na batérie, ktorými prizdobíte akúkoľvek dekoráciu (napríklad malú girlandu v okne, môžete vytvoriť svetelnú vázu do okna, alebo ozdobnú misu s ihličím). Môžete ich nájsť v kategórii "Dekoratívne osvetlenie"

ML03 dekoratívne hviezdy  prétené LED hviezdy BL52

Veríme, že Vás článok inšpiroval a ak by ste sa chceli poradiť o správnom výbere osvetlenia pre Váš domov, neváhajte nás konaktovať na info@decoled.sk :-)