Vianočné osvetlenie pre obce

 

Osvetlenie domuSvetelné girlandy Padajúci sneh Svetelné reťaze LED hadice LED cencúle Osvetlenie stromov Svetelné motívy Vianočné 3D dekorácie Príslušenstvo

 

Vyvinuli sme vlastné led výrobky a tvar našej LED umožňuje na rozdiel od ostatných bežných diód najširší rozptyl do priestoru, a tak poskytuje maximálnu svietivosť za rovnakých porovnateľných podmienok.

Pre obce a mestá zabezpečujeme kompletný servis (viac v sekcii služby pre vás): 

  • poradenstvo
  • grafický návrh
  • montáž
  • demontáž
  • formou predaja či prenájmu

Vianočné osvetlenie pre obce Profesionálne

Ponuka profesionálneho systému Vianočné osvetlenie pre obce je široká: svetelné reťaze, svetelné záclony, svetelné kvaple, flash efekt, svetelné dekory, vianočné stromčeky a i..  

venkovní použití

Na použitie v exteriéri ponúkame vysoko profesionálny systém EASY FIX s dvojitým krytím a ochranou IP44. Podobné systémy ponúkame aj do interiéru.

Zaujímavou novinkou je ponuka LED svetelných reťazí v dĺžke 100m, ktorá je cenovo zvýhodnená pre osvetlenie stromov.

vianočné osvetlenie obce

Vyššie uvedené vianočné osvetlenie ukazuje použitie niekoľkých našich svetelných prvkov (svetelné reťaze, LED cencúle a pod.). Spotrebu elektrickej energie celého osvetlenia pre obec je možné prirovnať k spotrebe jednej klasickej 60W žiarovky. 

Na naše vianočné osvetlenie sa môžete spoľahnúť. Je pripravené ustáť nepriaznivé podmienky akéhokoľvek počasia. Doporučujeme vyhnúť sa kúpe u neautorizovaných predajcov. My za kvalitu ručíme.