Voskové LED sviečky-3set, zlaté glitter

Najpredávanejšie
Kód: 80026
€ 25,99
€ 21,66 bez DPH
Nie je na sklade
Ks

Toto Vás určite dostane! Exkluzívne sety pozostavajúce z troch LED sviečok rôznych veľkostí a rovnakej farby s pohyblivým plamienkom.

Detailné informácie

Detailný popis

Jedna sviečka nikdy nestačí! Preto Vám ponúkame set 3 sviečok v rôznych veľkostiach. Sviečka je vyrobená z pravého vosku, osadená LED diódou. To je nová technológia vo výrobe voskových sviečok. Spríjemnite si posedenie s rodinou či priateľmi s voskovými LED sviečkami, ktoré nevydávajú žiadne teplo a žiaria príjemným, teplým bielym svetlom, ktoré vierohodne napodobňuje horiaci plamienok

V balení nájdete tri voskové LED sviečky v rôznych veľkostiach - 10, 12,5 a 15 cm. Priemer je pri všetkých rovnaký - 7,5 cm. Každá sviečka je napájaná tromi mikrotužkovými batériami (3x AAA), ktoré niesú súčasťou balenia. Krabička na batérie je umiestnená v spodnej časti každej sviečky. Tento set voskových sviečok je zlatej trblietavej farby.

V každej voskovej LED sviečke je vstavaný časový spínač, ktorý umožňuje nastaviť čas rozsvietenia na dobu  8 hodín. Po 8 hodinách sa automaticky vosková LED sviečka vypne a rozsvieti sa v tom čase ako ste ju zapli. Druhá poloha je OFF / vypnutá.

Už nikdy nebudete musieť mať obavy a strach z nesfúknutej sviečky.

Obsah balenia

3ks

Technická špecifikácia

Farba LED Teplá biela
Priemer v cm 7.5
Celkový počet LED diód 3
Typ batérie 3 x 3 x AAA
Časovač áno, 8hod
Výška v cm 10/12,5/15

Hodnotenie produktu

Produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!

Napíšte hodnotenie
*
*