Voskové LED sviečky Sille exclusive, 3set, červená

Detailný popis

Set 3 červených sviečok Sille Exclusive je ešte živší než mnoho iných našich sviečok, aké tu kedy boli. Samotná stonka Sille je navrhnutá z pravého vosku, ktorý na dotyk aj vypadá ako originálny. Sada je krásna pre pohodovú atmosféru.

 
Dno sviečok je vyrobené z hliníku a vďaka väčšej váhe pôsobí ako masívna sviečkaZískate tak nie len útulné, ale taktiež neuveriteľne odolné svetlo. Samotný plameň je vyvinutý v LED dióde. Plameň sa pohybuje pomaličky, evokuje tón žiaru hore a dolu.

Hlavným cieľom sviečok je žiara a vďaka rade Sille dosiahnete skutočné záplavy svetiel. S neuveriteľnou presnosťou majú sviečky farbu aj tón samotnej žiare, čo vätšine ľudí zťažuje rozoznať rozdiel medzi Sille sviečkami a klasickými voskovými sviečkami. Plameň je umiestnený na prírodnom čiernom knôte.

Kombinácia plameňa Sille a knôtu urobí zo Sille najreálnejšiu LED sviečku na trhu. Sviečky sa dodávajú v niekoľkých veľkostiach, všetky varianty nájdete viz foto. Vytvorte si doma zdravé a udržiteľné prostredie s dušou, teplom a v neposlednej rade útulnou atmosférou.

Pre všetky svetlá Sille môžete samozrejme použiť náš diaľkový ovládač Sirius, (položka č. 10000), ktorý je možnosť nastaviť na „ZAPNUTÉ“ 2-4-6-8 hodín alebo „VYPNUTÉ“, a ktorý sa hodí takmer pre všetky produkty Sirius. 

Sviečky vydržia maximálne 30 stupňov. Sada Sirius je balená v peknej darčekovej krabičke.

Voskové LED sviečky Sille exclusive, 3set, červená

Set 3 červených sviečok Sille Exclusive je ešte živší ako mnoho iných našich sviečok, aké kedy boli. Samotná stonka Sille je navrhnutá z pravého vosku na sviečku, ktorá na dotyk aj vyzerá ako originálna, krásna sada pre pohodovú atmosféru.
Kód produktu: 80703
Zdroj svetla: LED
Typ batérie: 3 x 2 x AA
Celkový počet LED: 3
Materiál: vosk
Vzhľad (farba): červená
Rozmery: 10+12,5+15cm
Priemer: 7,5cm
Časovač: Áno, s diaľkovým ovládačom
Výrobca: Sirius
Tlačidlo ON/OFF na výrobku: Ano
Možnosť použiť diaľkové ovládanie: Ano
Počet kusov v balení: 3
Pohyblivý plameň: mihotavé svetlo, čierny knôt
Už sa nepredáva