LED svetelná reťaz IP67 - FLASH, 20m, teplá biela, 120 diód

Detailný popis

20 metrov dlhá svetelná reťaz z rady vianočného osvetlenia EASY FIX, na ktorom septembra 120 teple bielych LED diód, z toho 12 s FLASH efektom teple bielych diód, ktorý vytvára dojem trblietajúceho sa ľadu vo svite mesiaca.

Profesionálny systém osvetlenia, ktorý je možné navzájom prepájať vďaka špeciálnym konektorom EASY FIX s IP67, je tou správnou voľbou pre Váš dom či záhradu. Kvalitné spracovanie a použité materiály zaručujú veľmi dlhú životnosť výrobku. Vďaka jedinečnému tvaru LED diód dochádza k dokonalejšiemu lomu svetla a jeho rozptylu. Výsledný svetelný efekt je úplne dokonalý!

Svetelný systém EASY FIX pre použitie v exteriéri spĺňa bezpečnostnú normu IP67, môžete ho tak nechať vonku po celý rok. Ponúka sa Vám tým jedinečná možnosť využiť vianočné osvetlenie aj pri iných príležitostiach, napríklad narodeninových oslavách alebo záhradnej párty.

LED svetelná reťaz IP67 - FLASH, 20m, teplá biela, 120 diód

Profesionálny systém osvetelnia s FLASH efektom (obsahuje zábleskové diódy, ktoré vytvárajú efekt trblietania), ktorý je vzájomne prepojiteľný v rámci EASY FIX IP67.
Kód produktu: SFNX120W
Zdroj svetla: LED
Farba LED: Teple biela s Flash
Celkový počet LED: 120
Farba káblu: Čierna
Zdrojový kábel: Nie
Krytie: IP67
Napätie: 230V
Časovač: Nie
Výrobca: DECOLED
Dĺžka v m: 20
Počet segmentov: 2
Typ prepojenia: EASY FIX
Príkon ve W: 9,2
Možnosť použiť diaľkové ovládanie: Nie
Max. rozšírenie: 10
Cena: € 113,00
bez DPH: € 94,17
Dostupnosť: skladom ? Produkt je k dispozícii.