LED svetelný stromček v kvetináči ,130 cm

Detailný popis

Jednou z opakujících se klasik je vánoční stromek Milas Cedr, který pomáhá dodat všem domovům moderní a severský vzhled. Vánoční stromeček k letošním Vánocům nesmí chybět. Náš vánoční stromek Milas Cedr je ideální pro ty, kteří chtějí mít doma trochu vánoční atmosféry navíc a mají rádi severský vzhled.

Náš vánoční stromek Milas Cedr je určen pro venkovní i vnitřní použití, takže jej můžete umístit na různá místa ve vaší domácnosti i zahradě, kde potřebujete trochu vánoční atmosféry navíc. Pokud existuje místnost, která postrádá moderní a severský nádech, můžete snadno postavit náš vánoční strom Milas CedrVánoční stromeček je tak realistický, že vaši hosté nebudou schopni poznat rozdíl. Sníh ani jehličí neopadá, takže se nemusíte bát ani úklidu.

Milas Cedr je možné znovu použiť rok čo rok a manipulácia s ním je neuveriteľne ľahká a prispôsobí sa vášmu interiéru. Vianočný stromček Milas Cedr má medzi vetvami trochu vzduchu, takže je možné vidieť krásný a štíhly kmeň vianočného stromčeku. Samotný strom je veľmi živý a vypadá ako dokonalý a idylický strom, ktorý ste si práve priniesli z lesa počas zasneženého dňa.

Vianočný stromček má na sebe celkom 150 LED svetielok, takže aj počas tmavých zimných večerov sa vianočný stromček krásne rozžiari. Vianočný stromček Milas Cedr stojí v čiernom plastovom kvetináči, takže sa na Štedrý večer nemusíte báť krivého vianočného stromčeka. Pokiaľ chcete nájsť vianočný stromček pre vonkajšie použitie, je tento ideálny voľbou.

  • Ako väčšina produkov Sirius tak aj stromček Milas Cedr je možné ovládať diaľkovým ovládačom Sirius. Diaľkové ovládanie nie je súčasťou tohto produktu, ale je ho možné zakúpiť samostatne, položka 10000. Jediným kliknutím môžete ovládať svetlá a používať funkciu časovača s 2, 4, 6 alebo 8 hodinami alebo tlačítkom zapnutie/vypnutie.
  • Milas Cedr je 130 cm vysoký, má 5 m kábel do el. siete
  • Milas Cedr má adaptér 3,6 W/ 6 V.
  • Milas Cedr má certifikáciu krytia IP44.

LED svetelný stromček v kvetináči ,130 cm

Jednou z opakujúcich sa klasik je vianočný stromček Milas Cedr, ktorý pomáha dodať všetkým domovom moderný a severský vzhľad. Vianočný stromček na tohtoročné Vianoce nesmie chýbať. Náš vianočný stromček Milas Cedr je ideálny pre tých, ktorí chcú mať doma trochu vianočnej atmosféry navyše a majú radi severský vzhľad.
Kód produktu: 51725
Farba LED: Teple biela
Celkový počet LED: 150
Materiál: drôt plast kov
Vzhľad (farba): hnedá zelená čierna
Krytie: IP44
Napätie: 6V
Časovač: Áno, s diaľkovým ovládačom
Šířka v cm: 45
Výrobca: Sirius
Výška v cm: 130
Dĺžka prívodného káblu v m: 5
Príkon ve W: 3,6
Možnosť použiť diaľkové ovládanie: Ano
Počet kusov v balení: 1
Animačný program: Ne
Cena: € 163,79
bez DPH: € 136,49
Dostupnosť: skladom ? Produkt je k dispozícii.