Rozžiarená romantika v záhrade. Inšpirácia na svetielkový piknik!

Jar  je  v  plnom  prúde a leto už je za dverami. To znamená, že môžeme von, do záhrady a užívať si teplé dni a noci. Máme pre vás tip ako si doma vytvoriť ten  najromantickejší  piknik  a  užívať si úplne nový pohľad na hviezdy s tým, koho máte najradšej.

Naši aranžéri pre vás vytvorili inšpiráciu v podobe romantického pikniku v tráve. Základom je nájsť v záhrade ideálny strom a naň zavesiť biele nebesia. Tie dnes zaobstaráte už od sto koruny! Nebesá zavesíte v ideálnej výške na vetvu pomocou háčika alebo pripevníte bielou sťahovacou páskou. Konce k zemi pripevníte stanovými kolíkmi tak, aby ste vytvorili ideálny priestor pre vás a partnera. Nebesá sme rozžiarili LED svetelným reťazom ( SLNX020W ) s bielym káblom a konektormi EASY FIX a jeho pozíciu ukotvili rovnakými stanovými kolíkmi.

Stromy v záplave svetiel

Strom sme omotali dvadsaťmetrovou LED svetelnou reťazou DECOLED ( SLNX120W ) s kvalitným gumovým káblom pre celoročné vonkajšie použitie a konektory EASY FIX. Tie zaisťujú možnosť ľahkého napojenia ďalších reťazí, sú odolné voči dažďu, mrazu aj opakovanej inštalácii a deinštalácii. Reťaze tak môžete používať celoročne v lete aj cez Vianoce.

Piknik plný hviezd

Atmosféru hviezdneho pikniku dotvárajú  LED sviečky  a  svetelné gule . LED sviečky sú skvelou voľbou primárne z dôvodu bezpečnosti. Na prvý pohľad elektrické voskové sviečky na batérie nerozoznáte od klasických, ale nemôže sa vám stať nehoda či poškodenie ohňom.

 

 

Lucerny a poháre v hlavnej roli

 

 Čajové LED sviečky sme nainštalovali aj do papierových lampiónov zavesených na strome. Krásne je vložiť sviečky do lampášikov alebo do pohárov. LED guľa na batérie vytvára pocit prémiovosti a luxusu a premení obyčajný piknik na nezabudnuteľný zážitok.

Veríme, že vám naša inšpirácia, ako vytvoriť rýchlo a ľahko dokonalý romantický piknik urobila radosť. Či už hodláte prekvapiť svojho partnera, vykúzliť nezabudnuteľnú žiadosť o ruku alebo si jednoducho len užiť romantickú noc, vyskúšajte náš tip.

Krásne rozžiarené noci aj dni Vám praje DECOLED.

 

 

 • Clanek-3-1.jpg
  Clanek-3-1.jpg
 • Clanek-3-2.jpg
  Clanek-3-2.jpg
 • Clanek-3-3.jpg
  Clanek-3-3.jpg
 • Clanek-3-4.jpg
  Clanek-3-4.jpg
 • Clanek-3-5.jpg
  Clanek-3-5.jpg
 • Clanek-3-6.jpg
  Clanek-3-6.jpg