Prečo baterkové osvetlenie na stromček

"Ak chcem, aby to bolo krásne, tak tam musím vliezť...", určite to všetci poznáme - rozsvietenie vianočného stromčeka. Niekedy to býva až frustrujúce, každý večer a ráno liezť pod strom, kde sa musíte vyhnúť popadanému ihličiu, ktoré Vás opäť raz bodne, a dávať pozor, aby Vám vetvičky nevypichli oko, a to všetko robíte len pre krásu Vášho domova a pohodu Vianoc. A pretože sa chcete vyhnúť predlžovacím káblom, staviate stromčeky tam, kde sa reťaze zapoja ihneď do zásuvky, aj keď by sa Vám stromček páčil na druhej strane izby, ale bohužiaľ tam nie je tá prekliata zásuvka.   

Máme pre Vás riešenie! Vianočné osvetlenie na baterky!

Múdrym riešením vianočného osvetlenia sú baterkové vianočné reťaze , vďaka ktorým zmiznú starosti so zapojovaním do zásuvky. 

Veľmi vhodnými batériovými reťazami na stromčeky sú BL10 (ľadovo biela) a BL10W (teplo biela). Ich inštalácia je veľmi jednoduchá. Na káble zelenej farby v dĺžke 10,2 m je umiestnených 100 LED, ktoré sú zárukou silného svetla a vďaka nášmu jedinečnému tvaru LED diódy maximalizuje rozptyl svetla do priestoru, a tým dosahuje najvyššiu možnú svietivosť. Reťaz je napájaná 4 tužkovými batériami, ktoré vydržia až 600 hodín. Baterky sa vkladajú do plastového valčeka s háčikom, vďaka ktorému ho môžete zavesiť napríklad medzi vetvičky a púzdro na baterky tak nie je vôbec vidieť.

Veľkou prednosťou týchto reťazí je to, že sú vybavené časovačom, vďaka ktorému Vám odpadnú starosti s rozsvietením vianočného stromčeka. Stačí, keď reťaz rozsvietite na Štedrý deň a vypnete na Troch kráľov. Časovač sa o všetko postará - reťaz bude svietiť 6 hodín a po uplynutí tohto času sa automaticky na 18 hodín vypne a potom opäť zapne.

Túto reťaz môžete nainštalovať aj v exteriéri, pretože spĺňa bezpečnostné normy IP44.

Pokiaľ by ste radi rovnakým spôsobom ozdobili napríklad krík na záhrade, kvetináč za oknom alebo interiérovú dekoráciu, v našej ponuke nájdete veľa ďalších variánt baterkových svetelných reťazov, či už so zeleným alebo transparentným káblom, s prízdobami alebo bez nich. Stačí si len vybrať.

Výhody osvetlenia na baterky:

  • nízké nároky na údržbu 
  • jednoduchá inštalácia
  • technológia LED
  • žiadne dalšie lezenie pod strom 
  • žiadny konektor ani zásuvka