Vianočné dekorácie, s ktorými vyčarujete nádhernú štedrovečernú aj novoročnú hostinu 

 

 

Okná a domy ozdobené žiarivými svetelnými reťazamy, ktoré potešia vianočným príbehom vás aj okoloidúcich. Interiéry plné  vianočných dekorácií , figuriek a anjelov.

Vianočné svetlo vychádzajúce z lampášov na parapetoch, sviečok alebo drobných svetelných reťazov. U niektorých z vás už aj nádherne vyzdobený stromček.

Nádhera! Tak teraz už len stačí vyzdobiť jedálne stoly, aby váš vánočný príbeh naplno zažiaril.

 

Dekorácie pre krásny vianočný stôl 

Aj spoločné chvíle u prestreného stolu chcú byť súčasťou vianočého príbehu. Ozdobte svoje stoly ešte pred príchodom Štedrého dňa vianočnými dekoráciami na stôl . Nádherne sa na ňom bude vyjímať adventný veniec, vianočné svietniky , sviečky a drobné svetelné reťaze, ktoré vám vždy pripomenú krásu tohto čarovného obdoba. 

Až nastane Štedrý večer…

Stôl vyzdobený? Skvelé, potom je ideálny čas si urobiť krásny večer s najbližšími a spoločne naplánovat, ako stôl dozdobíte na Štedrý deň. Ideálne je, keď ho oblečiete do rovnakého vianočného kabátiku ako stromček a zbytok interiéru. Všetko naplánujte do najmenších detailov, od vianočného obrusu až po sadu príborov.

 

Štedrý večer prichádza...

Vianoce sú tu! Inšpirujte sa a vytvorte si nádherne vyzdobené štedrovečerné tabule. Stačí poslúchnuť sviatočne naladené srdce.  

  

 

Pokiaľ máte naozaj malé stoly, potom stačí len pár ozdôb, natrhané vetvičky, šišky či iné drobné dekorácie, ktoré doplníte jemnou svetlou reťazou .

Je na čase vytiahnuť slávnostný servis, vyleštiť do dokonalosti príbory a nachystať vhodné poháre na rôzne druhy nápojov.

Presvieťte stoly kúzelným hrejivým svetielkom zo sviečok. Ak chcete maximálne eliminovať nebezpečenstvo, ozdobte stoly LED sviečkami . Vďaka pravému vosku a plápolajúcemu plamienku sú takmer nerozoznateľné od tých pravých. Či už vyberiete čajové sviečky, menšie, elegantné dlhé, či sviečky v skle, vždy získate svetlo prinášajúce pokoj, harmóniu a pohodu.

Potom už len stačí si s radosťou vychutnať štedrovečerné menu a naplno si užiť výnimočnosť prítomného okamihu. A blízkosť najbližšej rodiny a priateľov. Pretože práve tieto chvíle plné lásky, šťastia, radosti a smiechu urobia váš vianočný príbeh nezabudnuteľný. A nezabudnite, že tieto dekorácie sú aj perfektnou voľbou pre ďalšie príbehy. Rady vám vyzdobia aj slávnostný novoročný obed.