Vonkajšie vianočné osvetlenie Decoled

Neviete v čom sa líšia vianočné osvetlenie vonkajšie a vnútorné? Medzi hlavné odlišnosti patrí typ kábla, obal chrániaci jednotlivé LED, dvojitá izolácia, vonkajšie krytie a celková robustnosť systému. Vďaka viac ako 15 ročným skúsenostiam Vám ponúkame skutočne vonkajšie vianočné osvetlenie.

Ako a podľa čoho vyberať?

 

- pozrite sa, aké výrobky ponúkame, aby ste si mohli urobiť predstavu, ktoré prvky vonkajšej svetelnej výzdoby by ste radi využili
- skúste odhadnúť, koľko daného systému budete potrebovať, môžete všetko presne zmerať, ak máte tú možnosť. Pokiaľ to pre Vás nie je možné,  napíšte nám na info@decoled.sk, poradíme Vám.

- potom už len stačí vybrať farbu LED, variant s FLASH efektom alebo bez neho, farbu kábla a príslušnú dĺžku
inštalácia nášho osvetlenia je veľmi jednoduchá - vďaka konektorom si môžete nastaviť a prepojiť niekoľko reťazí a to len na jeden zdrojový kábel
- všetky naše systémy spĺňajú bezpečnostnú normu IP44, novo máme aj systémy s IP67


Pokiaľ by ste potrebovali s čímkoľvek poradiť, kontaktujte nás. Radi Vám so všetkým pomôžeme!

Najpredávanejšie vonkajšie vianočné osvetlenie


Aby sme Vám ušetrili prácu s výberom, môžete sa pozrieť na naše najpredávanejšie systémy.

LED svetelné reťaze EASY FIX

LED svetelné kvaple na osvetlenie rodinných domov

Na čo si dať pozor

- vonkajšie krytie - aspoň IP44
- dvojitá izolácia výrobkov (gumový O krúžok je súčasťou všetkých našich prvkov + zmršťovacia bužírka do extrémnych podmienok je tiež súčasťou)
- pre väčšie stromy a väčšie realizácie odporúčame EASY FIX (má vysoko spoľahlivý gumový kábel)
- v blízkosti zvierat odporúčame používať vonkajší chránič (dnes už vo všetkých novostavbách)
- naše LED sú zalepené epoxidovým lepidlom a sú umiestnené v špeciálnom polykarbonáte
- vysoký uhol svietivosti


V čom je naše vianočné osvetlenie iné ako ostatné?

1. Svetelná intenzita

Naša LED nestráca na svetelnej intenzite! Pri nás máte istotu, že osvetlenie bude žiariť do diaľky po dobu minimálne 10 000hodín svietenia (pri bežnej vianočnej prevádzke 12h denne sa jedná o dobu cca 13LET!) Ostatné konkurenčné produkty pritom stráca svetelnú intenzitu už po 500h svietenia!

2. Farba LED

Ďalej je to unikátna farba LED. Maximálne a starostlivo vyberáme LED tak, aby naši zákazníci dostali vždy rovnakú farbu LED. Ostatní výrobcovia môžu mať osvetlenie sfarbené skôr do modrých farieb. Naša ľadovo biela je naozaj nezameniteľná. Teplo biela farba naopak má rovnakú farbu ako klasické žiarovky. Vytvára tak skvelú tradičnú atmosféru.

3. Uhol svietenia

Viac sa dozviete v samostatnom článku - prečo Decoled.

Naše svetelné systémy nikdy neprestávajú svietiť! Ani v prípade poruchy jednej alebo viacerých diód nie je náš svetelný systém ohrozený.

Vďaka špeciálnej konštrukcii sú naše systémy vysoko odolné. V prípade, že prestane svietiť jedna LED, nemusíte mať obavu, že prestane svietiť celá reťaz. Ani keď LED diódu mechanicky poškodíte, nemusíte sa obávať, že by reťaz prestala svietiť. Systémy EASY sú veľmi odolné - ako sa môžete presvedčiť zhliadnutím videa.