LED dekoratívny reťaz, zlaté bubienky, 1,5m

Detailný popis

Sme radi, že vám môžeme predstaviť novú vianočnú girlandu Elly plnú zlatých bubienkov. Vianočná girlanda Elly je ideálna pre každého, kto chce svojmu domovu dodať trochu vianočnej atmosféry naviac a je fanúškom starých tradíc – ale taktiež inovatívnej modernej dekorácie.

 

Vianočná dekorácia, ktorá vytvára čistú nostalgiu. Je to vianočná klasika bez dalších rečí.

Elly je inšpirovaná touto klasickou vianočnou bubienkovou girlandou, ktorú nájdete na mnohých vianočných stromčekoch nie len v dánskych domácnostiach. S vianočnou bubienkovou girlandou Elly dostanete nostalgiu do modernej vianočnej dekorácie. Tento rok nesmie chýbať na vianočnom stromčeku. Ozdobte teda svoj vianočný stromček vianočnými bubienkami z rady Elly a vytvorte si krásnu vianočnú atmosféru. Elly je možné taktiež použiť na vianočný stôl, do okna alebo pod samotný vianočný stromček ako doplňkovú vianočnú dekoráciu.

S jemným striebrným drôtikom sa girlanda dobre tvaruje. V Sirius bolo dôležité, aby Elly pomáhala vytvárať teplú a útulnú atmosféru a preto má svetlo v ňom charakteristickú teplú farbu. Každý z 8 malých bubnov má v sebe LED svetelný zdroj, ktorý rozžiari aj tie nejtemnejšie vianočné noci.

Elly je ručne malovaná dekorácia, čo jej dodáva autentickejší a slávnostnejší dojem. Vráťte sa zpäť do detstva a prežite znovu svoje detské spomienky s našimi bubienkami Elly.
 

  • Ako väčšina produkov Sirius tak aj bubienky Elly je možné ovládať diaľkovým ovládačom Sirius. Diaľkové ovládanie nie je súčasťou tohto produktu, ale je ho možné zakúpiť samostatne, položka 10000. Jediným kliknutím môžete ovládať svetlá a používať funkciu časovača s 2, 4, 6 alebo 8 hodinami alebo tlačítkom zapnutie/vypnutie.
  • Elly je 1,5 m dlhá girlanda a má 30 cm šňúru od dekorácie k držiaku baterky.
  • Elly používa 2 x AA baterky, ktoré nie sú súčasťou dodávky.

LED dekoratívny reťaz, zlaté bubienky, 1,5m

Sme radi, že vám môžeme predstaviť novú vianočnú girlandu Elly plnú zlatých bubienkov. Vianočná girlanda Elly je ideálna pre každého, kto chce svojmu domovu dodať trochu vianočnej atmosféry navyše a je fanúšikom starých tradícií – ale aj inovatívnej modernej dekorácie.
Kód produktu: 56410
Zdroj svetla: LED
Typ batérie: 2 x AA
Celkový počet LED: 8
Farba káblu: Transparentná
Materiál: sklo kov
Vzhľad (farba): zlatá biela
Časovač: Áno, s diaľkovým ovládačom
Výrobca: Sirius
Tlačidlo ON/OFF na výrobku: Ano
Dĺžka prívodného káblu v m: 0.3
Možnosť použiť diaľkové ovládanie: Ano
Počet kusov v balení: 1
Dĺžka v cm: 150
Cena: € 28,63
bez DPH: € 23,86
Dostupnosť: skladom ? Produkt je k dispozícii.